Doporučujeme

Zaostřeno na historii a Jindřichův Hradec

Registrační číslo projektu: CZ.1.07/1.1.10/01.0044
logolinkI_bar_ Webové stránky jsou spolufinancovány Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

Rubriky: Nezařazené

Úspěch našeho žáka na mistrovství Evropy

Marek Houser, žák naší V. B, se účastnil čtyřdenního ME karate Goju ryu v městě Steyr v Rakousku. Ve dnech od 15. 9 do 18. 9. se mu podařilo vybojovat krásné 4. místo a nominovat se tím na MS. Ke krásnému úspěchu na mezinárodním poli blahopřejeme!!!!!!!!!!!

Rubriky: Nezařazené

Slavnostní předání zrekonstruované fasády vnitřního traktu budovy školy

Galerie

Galerie obsahuje 3 obrázky.

21. 9. 2016 dyla slavnostně předána do užívání zrekonstruovaná část fasády vnitřního traktu školní budovy. Díky našemu zřizovateli došlo k značnému zlepšení  a zkulturnění prostor naší školy. Oprava v řádu miliónů Kč zahrnovala výměnu všech oken na chodbách směrem do … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené

Schůzka SRPDŠ

Schůzka SRPDŠ se koná v pondělí dne 26. 9. 2016 v 16. 30 hod. v kmenových učebnách. Nově zvolení zástupci tříd se sejdou v 17. 30 hod. v počítačové učebně.

Rubriky: Nezařazené

Sběr víček tentokrát pro Verunku

Obrázek

Sbírka víček

Sbírka víček

Celý minulý školní rok opět probíhala sbírka plastových víček. Naši žáci, převážně z 2. stupně, nasbírali celých pět velkých pytlů – cca 75 kg. Víčka jsme věnovali Verunce Šindelářové, která je postižená mozkovou obrnou. Bližší informace k uspořádané akci pro Verunku na plakátu.

Děkujeme touto cestou všem malým i velkým sběračům a jsme přesvědčeni, že naše malá pomoc alespoň částečně usnadní Verunce život.

Autor: Mgr. Jiřina Kadlecová

Atletický trojboj

Galerie

Galerie obsahuje 7 obrázků.

K začátku školního roku patří již tradiční klání jindřichohradeckých škol v královně sportů – atletice. Atletického trojboje  (60m, hod, dálka ) se účastní žáci 3. – 5. tříd jindřichohradeckých základních škol. V tomto roce naše škola obsadila pěkné druhé místo, když za vítězi … Celý příspěvek

Rubriky: Nezařazené

Prezentační výstava středních škol

Naši žáci navštíví v rámci volby povolání ve čtvrtek 6. října 2016 Prezentační výstavu středních škol. Přehled středních škol Jihočeského kraje pořádá Oblastní hospodářská komora JHK ve spolupráci s Úřadem práce Jindřichův Hradec a městem Jindřichův Hradec v areálu Fakulty Managementu VŠE Praha. Výstava přináší žákům 9. ročníků ucelený pohled o možnostech následného studia.

Prezentační výstava probíhá od 8.00 do 16.00 hodin, jsou zváni i rodiče s dětmi, vstupné je volné.

Bližší informace o akci zde.

Autor: Mgr. Lenka Jelínková

Rubriky: Nezařazené

Přípravné kurzy ke zkouškám CAMBRIDGE ENGLISH

I v letošním školním roce budou na naší škole probíhat celoroční přípravné kurzy ke zkouškám Cambridge English. Kurzy budou probíhat ve čtyřech skupinách:

  • kurz  YLE Movers – pokračování bude každé pondělí od 14.00 do 14.45 hodin
  • kurz YLE Starters – pokračování taktéž v pondělí od 14.00 hodin do 14.45 hodin
  • 2 kurzy YLE Starters – začínající paralelně v úterý od 13.00 do 13.45 hodin

Děti, jež jsou talentované a projevují hlubší zájem o anglický jazyk, po složení zkoušek, které jsou hodnoceny na univerzitě v Cambridge ve Velké Británii, nejen získají celosvětově uznávané certifikáty, ale zkoušky přinášejí i srovnání jejich znalostí vůči mezinárodnímu standardu.

Autor: Mgr. Lenka Jelínková

Rubriky: Nezařazené

Naše 1. třídy

Naši prvňáčci si zvykají na školní lavice. Obě třídy 1. A a 1. B začaly chovat „třídního mazlíčka“ – obřího šneka „Oblovku Žravou“.

Přejeme mnoho úspěchů ve škole a při chovu šneků!

Rubriky: Nezařazené